مهندس روح اله رستمی

وبلاگ شخصی مهندس روح اله رستمی

وبلاگ شخصی مهندس روح اله رستمی

*** ROOHALLAH ROSTAMI ***

مهندس روح اله رستمی

درخصوص رزومه کاری، طرحها و فعالیتها و ...

۶ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۶ ، ۲۰:۲۸
روح اله رستمی
بررسی تأثیر آموزش‌های شهروندی بر شهروندانناآگاهی از فرهنگ شهرنشینی و قواعد رفتاری زندگی شهری، هزینه‌های زیادی به اداره‌کنندگان شهر، محیط شهری و ساکنان شهر تحمیل می‌کند که اثرات منفی این ناآگاهی مستقیماً معطوف به شهر و شهرداری می‌شود.

 در این میان آموزش و تربیت شهروندان به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده کشور در تمامی ابعاد جامعه به شمار می‌آید و می‌تواند در قالب مهارت‌های زندگی فردی و جمعی و به‌صورت برنامه‌ریزی آشکار و پنهان ارائه ‌شود. به وسیله این آموزش‌ها، افراد جامعه فرهنگ شهروندی را کسب کرده و آمادگی لازم برای زندگی شهری را پیدا می‌کنند.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۶ ، ۲۳:۱۹
روح اله رستمی
بسیج گزارش می‌دهد؛
کبودراهنگ بزرگترین شهرستان استان همدان با 240 هزار هکتار اراضی کشاورزی و مهمترین قطب کشاورزی استان با مشکلات عدیده ای روبرو است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کبودراهنگ، شهرستان کبودراهنگ با مساحت 4 هزار و 25 کیلومترمربع به‌صورت دشت و تپه ماهور در شمال غربی استان واقع شده است.

این شهرستان با دارا بودن 240 هزار هکتار اراضی کشاورزی است که 30 هزار هکتار اراضی آبی و بیش از 24 هزارهکتار آن تحت پوشش سیستم‌های آبیاری تحت فشار است و 210 هزار هکتار اراضی دیم با سطح زیر کشت سالانه حدود 132 هزارهکتار، مهمترین قطب کشاورزی استان همدان محسوب می‌شود.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۶ ، ۲۳:۲۴
روح اله رستمی

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۶ ، ۲۱:۱۷
روح اله رستمی

تاریخ پر از درسهای بزرگ و آموزنده برای ما خواهد بود اگر که بخواهیم به آن نگاهی با تامل بیاندازیم. ولی امان از خرافه ای که می گوید با ترک عادت دچار مرض می شویم که اتفاقاً می خواهم بگویم باید بسیاری از عادات را ترک کنیم تا مرضهایمان کمتر شود و باید شهامت به خرج دهیم و بگوئیم ما وقتی که از معانی و مفاهیم کلمات دور و دورتر می شویم به عادت روی می آوریم ، آری ما بنده عادتهای چندین و چند ساله خودمان شده ایم. عادتهایی که به مرور مفاهیم را کنار زده اند و برای جلای بیشتر خود هر از گاهی شاخ و برگی جدید به خود اضافه کرده اند و این حکایت هر روزِ روز ماست که موجب گذشت عمر و خسران روزگارمان شده است. 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۶ ، ۲۰:۵۸
روح اله رستمی

فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش تسلیت باد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۶ ، ۱۸:۴۹
روح اله رستمی