مهندس روح اله رستمی

وبلاگ شخصی مهندس روح اله رستمی

وبلاگ شخصی مهندس روح اله رستمی

*** ROOHALLAH ROSTAMI ***

مهندس روح اله رستمی

درخصوص رزومه کاری، طرحها و فعالیتها و ...

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

ایام انتخابات روزهایی برای محک همه ما می باشد و یکی از اقدامات مناسبی که کاندیداها معمولا نسبت به بیان آنها برای جلب آراء مردمی و یا ایجاد شناخت در بین انتخاب کنندگان انجام می دهند برنامه های آتی آنها پس از ورود به مجموعه شورا، یا سایر مناسب و منتخبین می باشد. با عنایت به اینکه قبلاً هم بارها بیان گردیده هدف ما در ورود به این دوره از انتخابات برنده شدن با هر قیمتی نبوده و تنها قبولی در آزمون اخلاق و قانون و ادای تکلیف برای ما اهمیت داشت که خوشبختانه محقق گردید با ذکر این مقدمه و بنا به توصیه یکی از دوستان مهمترین وظایف و برنامه های آتی خود را که در جلسات حضوری با شهروندان عزیز به کلیات آنها اشاره و نسخه های متعددی در اختیار آنها قرار دادیم را مجددا در وبلاگ بازنشر میکنیم تا چنانچه منتخبین جدید لازم دیدند در دستور کار قرار خود دهند. 
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۲ خرداد ۹۶ ، ۰۱:۰۹
روح اله رستمی


shakhs 

در ابتدا لازم است ذکر گردد که نگارنده مطلب زیر هرگز خود را همسطح جامعه شناسان و بویژه قشر محترم جامعه شناسان دانشگاهی نمی داند و تحلیل پیش رو تنها بر اساس برداشت شخصی از برخی کنشهای جامعه ای که در آن زندگی می کند می باشد.

***

به نظر می رسد ما در محاسبات خود کمی بیراهه رفته ایم. از چه زمانی دقیق نمی دانم اما حسی می گوید که ما همچون خادمانی کم مواجب برای خدمت به افرادی خاص خود را به آب و آتش می زنیم. ما هر ازگاهی مرید برخی افراد می‌شویم و تا سرحد فدا شدن برای آنها و موفقیت آنها تلاش می کنیم. افرادی که صرفا برای ما اشخاص خاصی هستند نه شخصیتهای خاص برای جامعه ما. خب ایراد کار کجاست؟ کمک به افراد خاص برای قرار گرفتن در جایگاه رفیع و سپس خدمت به خلق اله مگر ایرادی دارد؟

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۶ ، ۲۱:۳۶
روح اله رستمی

با روی کار آمدن دولت یازدهم طرح‌های محدوده بافت فرسوده به ستاد بازآفرینی پایدار شهری تغییر ماهیت داد که در این ستاد محدوده‌های بیشتری از جمله سکونتگاه‌های غیررسمی، حاشیه‌ها و روستاهای حاشیه شهرها نیز به بافت فرسوده شهرها اضافه شدند که روح‌ا... رستمی، مسئول ستاد بازآفرینی پایدار شهری نیز در گفت‌وگو با همدان‌پیام در این خصوص تشریح کرد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۶ ، ۰۰:۳۷
روح اله رستمی

با انتخابات شورا و تعیین اعضای شورای شهر یکی از مهمترین مسایل پیش روی آنها احتمالا تعیین شهردار جدید می باشد. اما تا چه اندازه این موضوع ضرورت داشته و هدف کلی از تغییرات شهردار از نظر و افکار شوراهای جدید چگونه باید تبیین گردد. به نظر می رسد صرفنظر از اهداف و تمایلات شخصی و ارتباطات فی مابین منتخبان و افراد مدنظر آنها برای شهردار شدن در یک شهر، باید به چند موضوع اساسی دقت نظر کافی مبذول گردد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۲۳:۳۹
روح اله رستمی